Sport.pl

Aktualności

Grad bramek w Czarnej

• autor: Kamar24, 2015-05-18 14:14

Wielkie emocje towarzyszyły wyjazdowemu spotkaniu seniorów Grom Handzlówka z wiceliderem tabeli Wisłok Stal-Rol Czarna.  Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do gości.  Grom zdobył trzy bramki, nie tracąc żadnej.

Wydawało się, że w drugiej połowie goście będą spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Jednak po dwóch skutecznych akcjach Wisłoka przewaga gości stopniała do jednej bramki.  Zawodnicy Handzlówki zdobyli gol na 4:2, ale gospodarze nie odpuścili. Bramka z rzutu karnego na 4:3 była zapowiedzią nerwowej końcówki spotkania. Ostatnie słowo należało jednak do piłkarzy Grom. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Handzlówki.

W składzie seniorów zagrali:  Patryk Lutak,  Krzysztof Mocha, Daniel Fara, Daniel Florek (bramka), Wojciech Leśniak (bramka), Dawid Wojtowicz (zmiana z Łukasz Kuśta), Maciej Paluch (bramka, zmiana z Filip Szopa), Arkadiusz Mijalny, Jakub Osiniak (bramka, zmiana z Sebastian Cwynar), Łukasz Paśkieiwcz, , Grzegorz Bekierski (zmiana z Paweł Mierzwa).