Sport.pl

Aktualności

Dramatyczna końcówka meczu

• autor: Kamar24, 2015-06-12 17:01

Wyjazdowy mecz w Jaworniku Polskim na długo pozostanie w pamięci zawodników obu drużyn. Spotkanie,  zwłaszcza jego ostatnie 15 minut, miało bardzo emocjonujący przebieg.  Iskra żeby zwiększyć swoje szanse na utrzymanie w A klasie musiała wysoko wygrać z Gromem. Ataki na bramkę gości trwały od samego początku.  Pierwsza bramka  dla gospodarzy  padła w 11 minucie.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej połowie goście pokazali znacznie lepszą grę. Nie tylko skutecznie bronili dostępu do bramki, ale tworzyli niebezpieczne sytuacje  na polu karnym przeciwnika. W 90 minucie Grzegorz Bekierski zdobył bramkę wyrównawczą.

Sędzia przedłużył drugą połowę aż o 7 minut. Bramka dla gości padła w 97 minucie spotkania.